MONITORING KONKURENCJI

STRONA GŁÓWNA >> MONITORING KONKURENCJI

ELASTYCZNIE DOSTOSOWUJ SIĘ DO WARUNKÓW NA RYNKU

Precyzyjnie obserwuj działania przedsiębiorstw konkurencyjnych, ucz się na cudzych błędach i  zdobywaj przewagę na rynku.

Wykorzystaj monitoring konkurencji, aby zbierać kluczowe informacje na temat branży i działań interesujących Cię podmiotów. Dzięki przeglądom mediów otrzymasz bieżący obraz obecności konkurencji w przestrzeni publicznej. Informacje gromadzone w aplikacji Inforia dadzą Ci wiedzę o wydarzeniach rynkowych i możliwość szybkiego działania.

Sprawdź raporty medialne, wykorzystujące metody analizy porównawczej usług, produktów, firm lub procesów z konkurencją i liderami na rynku.

PSMM_GRAFIKI_940x682_31102022_inne_02

POZNAJ SIEBIE I SWOICH RYWALI NA RYNKU

Dzięki dogłębnej analizie firm z sektora, precyzyjnie określisz swoją pozycję względem całej branży. Zleć monitoring konkurencji, aby znaleźć miejsca i nisze, w których Twoja firma dotąd nie działała. Analiza działań firm z branży umożliwi ustalenie kierunku rozwoju oraz planów strategicznych.

Określ swoją pozycję względem konkurencji w sieci i zdobądź niezbędną wiedzę na temat konieczności zmiany nacisku na działania w ramach SEO. Uzyskaj precyzyjne informacje związane z działaniem branży, najlepszymi kanałami dotarcia do klientów i możliwościami zdobycia przewagi konkurencyjnej.

PSMM_GRAFIKI_940x682_31102022_inne_05