Znamy laureata konkursu dla dziennikarzy!

STRONA GŁÓWNA >> >>

Znamy laureata konkursu dla dziennikarzy!

12 stycznia ogłoszone zostały wyniki specjalnego konkursu organizowanego przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”, dedykowanego dziennikarzom polskich mediów. Tablet Samsung Galaxy Tab 4 wygrała Katarzyna Pelc z redakcji Radio Kraków.

Konkurs został zainaugurowany podczas największego wydarzenia w środowisku dziennikarskim – Gali Grand Press – i trwał do 31 grudnia 2014 r. Zadaniem uczestników było prawidłowe wypełnienie online formularza rejestracji do bazy mediów, dziennikarzy i ekspertów.

Dzięki rejestracji dziennikarze zyskali dostęp do informacji firmowych i korporacyjnych sprofilowanych i precyzyjnie dobranych pod kątem indywidualnie określonych potrzeb. Segmentacja odbiorców informacji sprawia, że poszczególne wiadomości trafiają do wybranych grup docelowych – otrzymują je tylko osoby zainteresowane konkretną tematyką.  Użytkownikami bazy są Klienci „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” – największe firmy, instytucje i organizacje.

„PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” jest liderem w dziedzinie kompleksowego monitoringu internetu, social media, prasy, radia i telewizji. Agencja specjalizuje się w opracowywaniu wielopoziomowych audytów i raportów medialnych, niezbędnych w profesjonalnym zarządzaniu wizerunkiem. Wykonuje również analizy na indywidualne zlecenia dziennikarzy, zgodnie z określonymi w zapytaniu kryteriami. Ułatwiają one przygotowanie materiałów i są pomocą w codziennej pracy dziennikarskiej. Ponadto firma zapewnia dostęp do biblioteki oraz najstarszego na polskim rynku archiwum materiałów prasowych.

 

Osoba do kontaktu:
Alicja Dahlke
asystent ds. marketingu i PR
mobile: +48 691 630 190
tel. +48 61 66 26 005 wew. 128
adahlke@psmm.pl

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
60-782 Poznań, ul. Grunwaldzka 19
www.psmm.pl

PLIKI DO POBRANIA

Informacja prasowa
docx
REB22_PSMM_CTA_bottom_250x213px
CHROŃ WIZERUNEK BRANDU,
DOCIERAJ DO KLIENTÓW,
ZWIĘKSZAJ SPRZEDAŻ