Joanna Moro gwiazdą okładek pism kobiecych

STRONA GŁÓWNA >> >>

Joanna Moro gwiazdą okładek pism kobiecych

Aż jedenastoma pierwszymi stronami odtwórczyni roli Anny German przebiła w II kwartale br. Małgorzatę Kożuchowską, która jeszcze niedawno cieszyła się największym zainteresowaniem prasy dla pań. „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” opublikował kolejne wydanie raportu „Okładki pism kobiecych”.

Z analizy okładek 51 tytułów prasowych wynika, że od kwietnia do czerwca aktorka pojawiła się na 16 jedynkach, podczas gdy w I kwartale tylko na dwóch – w marcu. Na tak wysoką frekwencję w ostatnich miesiącach złożyły się zarówno popularność serialu „Anna German” , jak i występ podczas 50. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Aktorka nie dała sobie odebrać pierwszeństwa w żadnym z trzech analizowanych miesięcy.

Wykres 1. Liczba wystąpień poszczególnych osób na okładkach prasy kobiecej w podziale na miesiące. Zestawienie uwzględnia osoby, które pojawiły się co najmniej 6 razy od stycznia do czerwca 2013 r.

Obecność na 7 jedynkach odnotowała, znana m.in. z serialu „Lekarze”, Magdalena Różczka. Rola w popularnej produkcji oraz problemy małżeńskie przyciągnęły uwagę prasy kobiecej. O jedną okładkę mniej ma na koncie Justyna Steczkowska, która budziła zainteresowanie głównie dlatego, że spodziewa się dziecka. Z tego samego powodu media interesowały się Małgorzatą Sochą, która podobnie jak Małgorzata Rozenek, Beata Tadla i Małgorzata Kożuchowska gościła w II kwartale na pięciu pierwszych stronach.

W klasyfikacji od początku roku prowadzi Joanna Moro (18 okładek), przed Małgorzatą Kożuchowską (15) i Małgorzatą Rozenek (14). Wśród mężczyzn najczęściej na pierwsze strony trafiali Jacek Rozenek i Tomasz Karolak (po 7 jedynek). O jedną okładkę mniej odnotował Borys Szyc. Na trzecim miejscu z pięcioma okładkami na koncie ex aequo znaleźli się: Piotr Adamczyk i Marek Bukowski i Jarosław Kret.

PLIKI DO POBRANIA

Informacja prasowa
doc
Pełny raport
pdf
Wykres
png
REB22_PSMM_CTA_bottom_250x213px
CHROŃ WIZERUNEK BRANDU,
DOCIERAJ DO KLIENTÓW,
ZWIĘKSZAJ SPRZEDAŻ