Komunikat o błędzie

  • Notice: unserialize(): Error at offset 691 of 751 bytes w _ctools_export_unpack_object() (linia 820 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/includes/export.inc).
  • Notice: Undefined index: body w ctools_custom_content_type_get_conf() (linia 150 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).
  • Notice: Undefined index: title w ctools_custom_content_type_render() (linia 177 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).
  • Notice: Undefined index: body w ctools_custom_content_type_render() (linia 180 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).
  • Notice: Undefined index: format w ctools_custom_content_type_render() (linia 185 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).

Monitoring forów

Szczegółowa obserwacja Internetu w kontekście marki, produktu lub usługi, czy firmy jest niezwykle istotnym elementem budowania przewagi konkurencyjnej. Użytkownicy Internetu w znaczącej większości przed podjęciem decyzji zakupowej poszukują informacji w sieci, zadają pytania i komentują markę lub produkt. Opinie, wzmianki, zapytania, dyskusje mogą pojawiać się na blogach, w sieciach społecznościowych, forach itp. Natychmiastowa reakcja na jakąkolwiek wzmiankę dotyczącą Twojej marki w sieci powinna spotkać się z błyskawiczną reakcją z Twojej strony. Dzięki temu możesz zbudować świadomość marki, wpłynąć na jej pozytywny wizerunek, zająć się krytyczną opinią zanim przerodzi się w kryzys. Dlatego też tak bardzo ważny jest monitoring forów, social media i innych źródeł informacji w sieci. Zadowolony Klient, który ma świadomość kompleksowej opieki to ogromny kapitał, który nie może zostać roztrwoniony. Monitoring forów, portali społecznościowych, blogów i innych miejsc opiniotwórczych w Internecie pozwoli Ci zadbać o Klienta i zapewnić korzystną opinię o swojej marce w sieci.

Monitoring forów – przekaż przeszukiwanie Internetu specjalistom

Szczegółowe przeszukiwanie zasobów Internetu w celu odnalezienia wzmianek na temat Twojego brandu jest niezwykle czasochłonne i (nie ma co ukrywać) żmudne. Część informacji uzyskać można dzięki powiadomieniom z social media, jednak bardzo duży procent opinii lub dyskusji na temat marki znajdować się może w miejscach, o których nawet nie myślisz. Dlatego też zaufaj specjalistom i przekaż monitoring forów Agencji Informacyjnej PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Wieloletnie doświadczenie, zaawansowane algorytmy oraz intuicyjny dostęp do informacji w czasie rzeczywistym to zalety współpracy z PRESS-SERVICE. Monitoring forów we współpracy z psmm.pl to pewność otrzymania najbardziej rzetelnych i pełnych informacji oraz możliwość włączenia się w każdą rozmowę dotyczącą Twojej marki. Monitoruj Internet z PRESS-SERVICE i działaj na rzecz wzmocnienia swojej marki i rozwoju przedsiębiorstwa.