Koroniewska nadal pod lupą mediów

STRONA GŁÓWNA >> >>

Koroniewska nadal pod lupą mediów

Na okładkach pism kobiecych drugi kwartał z rzędu króluje Joanna Koroniewska. Choć od pierwszych doniesień o jej rozwodzie z Maciejem Dowborem minęło kilka miesięcy, media nie przestają fascynować się tym tematem.

W okresie od kwietnia do czerwca 2012 roku aktorka znalazła się na 12 jedynkach prasy dla pań. Wyprzedziła ciesząca się w ostatnim czasie dużą popularnością nową prezenterkę „Panoramy”, Hannę Lis (10 okładek) oraz Halinkę Młynkową (7). W mediach dyskutowano na temat rozpadu małżeństwa piosenkarki z Łukaszem Nowickim, co zaowocowało w kwietniu czterema jedynkami. Z okładek zniknął za to prawie zupełnie Maciej Dowbor, który od stycznia do marca br. gościł na pięciu pierwszych stronach, a w II kwartale pojawił się tylko raz, w kwietniu.


Wykres 1. Liczba wystąpień poszczególnych osób na okładkach prasy kobiecej w podziale na miesiące. Wykres nie przedstawia wszystkich osób, które pojawiły się w analizowanym okresie na okładkach czasopism kobiecych. Zestawienie uwzględnia osoby, które pojawiły się co najmniej 5 razy od stycznia do czerwca 2012 r.

 
Na zainteresowaniu mediów zyskała również Magda Gessler (6 okładek). Jej medialność potwierdza także inne badanie „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”, z którego wynika, że w okresie trzech miesięcy (marzec-maj br.) na temat Magdy Gessler odnotowano 1820 publikacji w prasie, internecie i RTV. Restauratorka zawdzięcza tak dużą medialność głównie programowi telewizyjnemu „Kuchenne Rewolucje” oraz planowanemu projektowi „Masterchef”. Czwartą pozycję ex aequo z właścicielką m.in. „U Fukiera” zajmuje Agnieszka Włodarczyk, która uwagę mediów przyciągnęła za sprawą związku z Mikołajem Krawczykiem.

 
Top 5 najczęściej pojawiających się kobiet na okładkach od stycznia do czerwca 2012 r. tworzą: Joanna Koroniewska (24), Hanna Lis (14), Anna Mucha (11), Edyta Górniak (11) i Katarzyna Zielińska (10). Do najpopularniejszej piątki wśród mężczyzn należą: Piotr Adamczyk (10), Maciej Dowbor (6), Zbigniew Zamachowski (6), Łukasz Nowicki (4), Robert Janowski (4).

 
Pełny raport: www.press-service.com.pl

 
Osoba do kontaktu:

Marlena Sosnowska, rzecznik prasowy, menedżer ds. PR

mobile: +48 697 410 980

tel. +48 61 66 26 005 wew. 128

msosnowska@press-service.com.pl

 
PRESS-SERVICE Monitoring Mediów

60-782 Poznań, ul. Grunwaldzka 19

www.press-service.com.pl

PLIKI DO POBRANIA

Informacja prasowa
doc
Pełny raport
pdf
Wykres
jpg
REB22_PSMM_CTA_bottom_250x213px
CHROŃ WIZERUNEK BRANDU,
DOCIERAJ DO KLIENTÓW,
ZWIĘKSZAJ SPRZEDAŻ