Konferencja: Monitoring mediów – potrzeba czy konieczność

STRONA GŁÓWNA >> >>

Konferencja: Monitoring mediów – potrzeba czy konieczność

W dniu 26 listopada br. w budynku Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego (aula S 204) odbędzie się ogólnopolska konferencja „Monitoring mediów – potrzeba czy konieczność”.

Organizatorami przedsięwzięcia są: zespół kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna oraz specjalizująca się w dokonywaniu wizerunkowych analiz przekazów medialnych firma PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11.00.

Celem konferencji jest zaprezentowanie wybranych zagadnień dotyczących monitoringu mediów, stosowanych metod, a także weryfikacji danych i ich przydatności w różnych sektorach gospodarki. W roli prelegentów wystąpią zarówno przedstawiciele instytucji publicznych, jak i firm komercyjnych – rzecznicy prasowi, dyrektorzy działów PR, koordynatorzy projektów PR – osoby na co dzień współpracujące z mediami, reprezentujące Peugeot Polska, Provident Polska, Telma Communications Agency, Uniwersytet Gdański i PRESS-SERVICE Monitoring Mediów.

Zaproszeni goście podczas swoich wystąpień podejmą wiele interesujących tematów dotyczących m.in. globalnych trendów w zakresie pomiaru działań komunikacyjnych,  systemów dostarczania informacji w komunikacji wewnętrznej, roli monitoringu mediów w pracy rzecznika prasowego, profesjonalizmu pracy w agencji PR. Wśród przedstawianych problemów znajdą się również zagadnienia komunikacji w kryzysie, a także analiza zmian, które nastąpiły w ostatnich kilkunastu latach w zakresie monitoringu mediów.

Patronami medialnymi konferencji są Radio MORS, Naukowe Koło Radiowców Radia Mors oraz Studencki Portal CDN… Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowy program konferencji

 

Osoby do kontaktu:

dr Anna Ryłko-Kurpiewska
kierownik Zakładu Języka Mediów
tel. +48 58 523 40 45
impilia@poczta.onet.pl

Uniwersytet Gdański
80-952 Gdańsk, ul. Bażyńskiego 1A
www.ug.edu.pl

 

Marlena Sosnowska
rzecznik prasowy, menedżer ds. PR
kom: +48 697 410 980
tel. +48 61 66 26 005 wew. 128
msosnowska@psmm.pl

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
60-782 Poznań, ul. Grunwaldzka 19
www.psmm.pl

 

PLIKI DO POBRANIA

Informacja prasowa
docx
Program konferencji
pdf
REB22_PSMM_CTA_bottom_250x213px
CHROŃ WIZERUNEK BRANDU,
DOCIERAJ DO KLIENTÓW,
ZWIĘKSZAJ SPRZEDAŻ