Do trzech razy sztuka?

STRONA GŁÓWNA >> >>

Do trzech razy sztuka?

Joanna Koroniewska trzeci kwartał z kolei okazała się najczęściej występującą osobą na okładkach pism kobiecych. Głównym powodem tak wysokiej frekwencji aktorki w prasie był jej związek z Maciejem Dowborem.

 
Nie po raz pierwszy informacje o niepowodzeniach w życiu osobistym celebrytów były najbardziej interesujące dla mediów. Częsta obecność Koroniewskiej na jedynkach jest tego najlepszym przykładem. Od początku roku aktorka pojawiła się na 33 okładkach, w tym od lipca do września 9 razy. Prasa bacznie obserwowała kolejne odsłony jej rozstania z długoletnim partnerem. Odkąd jednak pogodziła się z Maciejem Dowborem, straciła na uwadze mediów (we wrześniu tylko jedna okładka).

 
Kolejne miejsca w rankingu popularności na jedynkach prasy dla pań w III kwartale zajęły również aktorki. Drugie miejsce należy ex aequo do Małgorzaty Kożuchowskiej i Małgorzaty Sochy. Obie zdobyły po 8 okładek i to z czysto zawodowych powodów. Pierwsza pojawiała się na jedynkach w związku z promocją serialu „Rodzinka.pl”, druga – „Przyjaciółek”. Miejsce trzecie podzieliły między siebie Anna Dereszowska i Aleksandra Kwaśniewska. Problemy w związku Anny Dereszowskiej z Piotrem Grabowskim przyniosły aktorce siedem okładek. Tyle samo jedynek zdobyła Aleksandra Kwaśniewska, której ślub i poprzedzające go przygotowania przyciągnęły znaczną uwagę mediów.

 
Pełny raport Okładki pism kobiecych

 
Osoba do kontaktu:

Marlena Sosnowska

Rzecznik prasowy, menedżer ds. PR

kom: +48 697 410 980

tel. +48 61 66 26 005 wew. 128

msosnowska@press-service.com.pl

 
PRESS-SERVICE Monitoring Mediów

60-782 Poznań, ul. Grunwaldzka 19

www.press-service.com.pl

Informacja prasowa
doc
Wykres
jpg
Pełny raport
pdf
REB22_PSMM_CTA_bottom_250x213px
CHROŃ WIZERUNEK BRANDU,
DOCIERAJ DO KLIENTÓW,
ZWIĘKSZAJ SPRZEDAŻ