Komunikat o błędzie

  • Notice: unserialize(): Error at offset 691 of 751 bytes w _ctools_export_unpack_object() (linia 820 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/includes/export.inc).
  • Notice: Undefined index: body w ctools_custom_content_type_get_conf() (linia 150 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).
  • Notice: Undefined index: title w ctools_custom_content_type_render() (linia 177 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).
  • Notice: Undefined index: body w ctools_custom_content_type_render() (linia 180 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).
  • Notice: Undefined index: format w ctools_custom_content_type_render() (linia 185 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).

Czy wiesz jak… zbudować książkę adresową na Inforii?

Portal Inforia umożliwia samodzielną i bieżącą wysyłkę powiadomień na temat wybranych publikacji do kontaktów z książki adresowej. Funkcjonalność ta pozwala utworzyć spersonalizowaną listę odbiorców.

Z pewnością wiele razy chciałeś poinformować swojego klienta czy współpracownika o ciekawej publikacji, którą otrzymałeś w przeglądzie mediów lub wysłać informację o ukazaniu się materiału do większej grupy adresatów. Pomoże Ci w tym funkcja „Książka adresowa”. To miejsce na zapisanie oraz połączenie kontaktów w grupy odbiorców. W efekcie, dzięki tej użyteczności będziesz mógł błyskawicznie wysłać powiadomienie o publikacji do wybranych odbiorców.

Jak zbudować książkę adresową?
Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces.

Dodawanie pojedynczych odbiorców

KROK 1.

Kliknij na ikonę „Więcej” w górnej części menu na portalu Inforia, a następnie wybierz z listy opcję „Książka adresowa”.


KROK 2.
Po wyświetleniu podstrony kliknij na ikonę  „Dodaj adres do listy odbiorców powiadomień o informacjach”.

KROK 3.

Wpisz adres e-mail, na który chcesz wysyłać powiadomienia.

Gotowe! Wprowadzony e-mail pojawił się na liście.


Tworzenie grup odbiorców

KROK 1.
Kliknij na ikonę „Utwórz grupę”.

KROK 2.
Wpisz nazwę grupy np. „Pracownicy firmy Y” i kliknij „Dodaj grupę”.

KROK 3.
Przypisz dany adres e-mail do konkretnej grupy.

Gotowe!

Książka adresowa to najszybsza metoda wysyłki powiadomienia o publikacji. Jeśli adresat jest jednocześnie użytkownikiem portalu Inforia, może po zalogowaniu się na swoje konto przejść do przeglądu mediów.

Pamiętaj, że na wszystkie pytania związane z obsługą portalu odpowie Twój opiekun handlowy.